Domů  Registrace

Rekonstrukce a modernizace vč. osvětlování svahů | SSZ BLAHUTA spol. s r. o. Ostrava - Kunčice

Nacházíte se zde: www.ssz-blahuta.cz » LYŽAŘSKÉ VLEKY » Rekonstrukce a modernizace vč. osvětlování svahů

Rekonstrukce a modernizace vč. osvětlování svahů

Kromě kompletního sortimentu náhradních dílů pro veškeré námi vyráběné, dodané, rekonstruované nebo modernizované lyžařské vleky provádí naše společnost opravy, rekonstrukce a modernizace stávajících vleků se zaměřením na zvýšení provozní spolehlivosti, zvýšení dopravní kapacity a zlepšení komfortu přepravy lyžařů.

Dle možností lze také provést prodloužení nebo přemístění na jinou lokalitu. V rámci rekonstrukcí lyžařských vleků provádíme i generální opravy převodových mechanismů poháněcích stanic, popř. jejich výměnu za nové pohonné jednotky. Nedílnou součásti naší činnosti jsou rovněž montážní strojní a elektroinstalační práce, strojní a elektrorevize UTZ (lyžařské vleky), školení obsluhy lyžařských vleků a poradenská činnost, defektoskopie a záplety lan, geodetické zaměření a projekce lyžařských vleků.

Pro lyžařskou veřejnost nabízíme a realizujeme kompletní práce při osvětlování svahů svítidly vlastní produkce od světelně technických návrhů přes projektovou činnost, dodávky a montáž osvětlovacích soustavSSZ BLAHUTA pol. s r.o.

 

SSZ BLAHUTA spol. s r. o.

Ulice: Lešetínská 546/57
Město: Ostrava-Kunčice
PSČ: 719 00

IČO: 25389807
DIČ: CZ25389807

 

Telefon: + 420 595 684 028
E-mail: info@ssz-blahuta.cz, info@lyzarskyvlek.cz

Bankovní spojení: ČSOB 373682403 / 0300

Pracovní doba: PO - PÁ - 7.00 - 14.30 hodin