Domů  Registrace

SSZ Blahuta - o nás | SSZ BLAHUTA spol. s r. o. Ostrava - Kunčice

Nacházíte se zde: www.ssz-blahuta.cz » O NÁS » SSZ Blahuta - o nás

SSZ Blahuta - o nás

Společnost SSZ BLAHUTA spol. s r. o. Ostrava - Kunčice byla založena ve smyslu ustanovení § 105 a násl. Obchodního zákoníku, zák. č. 513/91 Sb. a zapsána dne 4. 2. 1998 na Obchodním rejstříku Ostrava pod spisovou značkou C 17596.

Ke vzniku firmy došlo v období, kdy ostravská firma Sportlift s. r. o ukončila svou činnost v oblasti lyžařských vleků. Jako nástupnická společnost převzala naše organizace tento program a původní typovou řadu lyžařských vleků typ TLV a BLV výrazně rozšířila o nové výrobky odpovídající současným normám a náročným požadavkům zákazníků. Ve svém programu má tak společnost vleky určené doslova pro všechna prostředí a terény a nabízí široký sortiment od lehkých přenosných až po vleky dlouhé s dvoumístnými bubínkovými unášeči.

Kromě kompletního sortimentu náhradních dílů pro veškeré námi vyráběné, dodané, rekonstruované nebo modernizované lyžařské vleky provádí naše firma opravy, rekonstrukce a modernizace stávajících vleků se zaměřením na zvýšení provozní spolehlivosti, zvýšení dopravní kapacity a zlepšení komfortu přepravy lyžařů.

Dle možností lze také provést prodloužení nebo přemístění na jinou lokalitu. V rámci rekonstrukcí lyžařských vleků provádíme i generální opravy převodových mechanismů poháněcích stanic, popř. jejich výměnu za nové pohonné jednotky. Nedílnou součásti naší činnosti jsou rovněž montážní strojní a elektroinstalační práce, strojní a elektrorevize UTZ (lyžařské vleky) školení obsluhy lyžařských vleků a poradenská činnost, defektoskopie a záplety lan, geodetické zaměření a projekce lyžařských vleků.

Pro lyžařskou veřejnost nabízíme a realizujeme kompletní práce při osvětlování. Více zde ....

detail obrázku

f1-inspirace ssz blahuta_ploty_brányf2-inspirace ssz blahuta_ploty_brányf3-inspirace ssz blahuta_ploty_brányf4-inspirace ssz blahuta_ploty_brányf5-inspirace ssz blahuta_ploty_brányf6-inspirace ssz blahuta_ploty_brányf7-inspirace ssz blahuta_ploty_brányf8-inspirace ssz blahuta_ploty_brányf9-inspirace ssz blahuta_ploty_brányf10 inspirace ssz blahuta_ploty_brányf11-inspirace ssz blahuta_ploty_brányf12-inspirace ssz blahuta_ploty_brány


SSZ BLAHUTA pol. s r.o.

 

SSZ BLAHUTA spol. s r. o.

Ulice: Lešetínská 546/57
Město: Ostrava-Kunčice
PSČ: 719 00

IČO: 25389807
DIČ: CZ25389807

 

Telefon: + 420 595 684 028
E-mail: info@ssz-blahuta.cz, info@lyzarskyvlek.cz

Bankovní spojení: ČSOB 373682403 / 0300

Pracovní doba: PO - PÁ - 7.00 - 14.30 hodin